

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Length | 2.4892 mm |
| Width | 2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 600 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Frequency | 12 MHz |
| Frequency Stability | 100 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.003 % |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Schedule B | 8541600080 |
| Drive Level | 1 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
| Load Capacitance | 10 pF |
Stock: 397
Distributors
pcbx
Unit Price$0.54115
Ext.Price$0.54115
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.54115 | $0.54115 |
| 10 | $0.43670 | $4.36700 |
| 25 | $0.40008 | $10.00200 |
| 50 | $0.36653 | $18.32650 |
| 100 | $0.33581 | $33.58100 |
| 300 | $0.31982 | $95.94600 |
| 500 | $0.30458 | $152.29000 |
| 1000 | $0.28828 | $288.28000 |
